Будівництво дерев'яних будинків

Дерево як будівельний матеріал сьогодні знов у моді. Дерев'яні приватні котеджі набули популярності не тільки в країнах, де житла традиційно будували з дерева, а й там, де надавали перевагу каменю. Цей матеріал відмінно підходить для проектів у модному еко-стилі та приваблює численними експлуатаційними перевагами. Дерев'яні будинки під ключ у Дніпрі можете замовити у компанії "Лісовий Квартал".

Дерев'яні будинки у Запоріжжі: переваги

  • Відмінні теплоізоляційні властивості. За цим показником дерев'яні стіни значно перевершують цегляні або бетонні за аналогічної товщини. У дерев'яних будинках узимку тепло, а влітку прохолодно. Завдяки цій властивості скорочуються витрати на опалення будівлі.
  • Легкість. Мала вага дерева в порівнянні з каменем дозволяє заощадити кошти на закладанні фундаменту та зводити дерев'яні будинки у Запоріжжі навіть на слабких ґрунтах.
  • Довговічність. При використанні сучасних матеріалів для обробки деревини будинок прослужить кільком поколінням сім'ї.
  • Користь здоров'ю. Дерево – це «дихаюча» матеріал, у ньому відбувається постійна циркуляція повітря. Завдяки цій унікальній властивості у житлових приміщеннях підтримуються оптимальна вологість та кисневий баланс. У дерев'яному будинку в буквальному значенні легко дихається, здоровий сон у такій оселі забезпечений. До того ж дерево, на відміну багатьох інших матеріалів, не викликає алергії.
  • Дерево - відмінний шумопоглинаючий матеріал.
  • Естетична привабливість. Дерев'яні будинки виглядають благородно та респектабельно. Завдяки природній красі матеріалу відпадає потреба витрачатися на декоративну обробку стін.

Будівництво будинків у Запоріжжі: ціни та замовлення матеріалів

На складі магазину «Лісовий квартал» Ви можете придбати всі необхідні пиломатеріали для зовнішнього та внутрішнього облицювання будинку. Ми пропонуємо вагонку, дошка для підлогове покриття (у тому числі палубну та терасну), брус, рейки, блок-хаус, фальш-брус та термо вагонку. Пиломатеріали мають різні види профілів і допоможуть втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї з обшивки стін.

Придбавши у нас пиломатеріали, Ви можете проводити будівельні роботи самостійно або звернутися до партнерів нашої компанії, які будують з нашої продукції в місті Дніпрі та за її межами.

Вся заявлена продукція завжди є у наявності на нашому складі. Наші досвідчені менеджери допоможуть підібрати потрібні пиломатеріали та безкоштовно прорахують необхідну кількість. Замовлення доставимо на Вашу адресу у Дніпрі чи Запоріжжі. Оплата товару – лише після отримання.

Звертайтесь – ми допоможемо звести надійний та теплий дерев'яний будинок!

Склад-магазин "Лісовий квартал" пропонує до Вашої уваги приклади дерев'яних будинків під ключ у Дніпрі та Запоріжжі, виконаних нашими фахівцями.

Чи цікавить дерев'яний будинок під ключ за розумною ціною? Компанія "Лісовий Квартал" у Дніпрі та Запоріжжі до Ваших послуг!

Усі подробиці Ви можете дізнатися у наших менеджерів: +380 (50) 340-24-73, +380 (96) 842 69 25