Монтаж дошок підлоги та вагонки у Дніпрі

Спеціалізуючись у сфері продажу дерев'яних оздоблювальних матеріалів, за довгі роки співпраці з висококваліфікованими спеціалістами в галузі монтажних та будівельних послуг, ми пропонуємо до Ваших послуг наступні види робіт пиломатеріалами у Дніпрі:

 • монтаж внутрішньої та зовнішньої частини котеджів, будинків, дач, альтанок з блок-хаузу, фальш-бруса, вагонки у Дніпрі та Запоріжжі;
 • монтаж підлогових покриттів з дошки підлоги, терасної та палубної дошки;
 • проектування, монтаж лазень та саун;
 • обшивка та утеплення балконів;
 • монтаж та встановлення обладнання для саун та ін.

До вашої уваги представляємо галерею виконаних робіт з наших пиломатеріалів.

Контакти наших представництв у Дніпрі та Запоріжжі можна дізнатися тут.

 

Монтаж лазні та сауни у Дніпрі

монтаж террасной доскиМи пропонуємо послугу монтаж лазні та сауни у Дніпрі. Адже саме лазня (сауна) — те місце, де можна розслабитись, зміцнювати імунітет, добре провести час із друзями. Є багато різних варіантів лазень і тільки досвідчені фахівці зможуть виявити всі ваші потреби та порекомендувати відповідну, чи то російську, чи фінську лазню.

А щоб зробити якісне оздоблення, потрібно знати, як кріпити вагону та які є способи.

Монтаж вагонки у лазні

Найпрактичнішим способом монтажу вагонки в сауні вважається її кріплення на дерев'яній решетуванні. Завжди потрібно починати з самого кута і заздалегідь продумати як розташовуватиметься вагонка (вертикально або горизонтального), але перед цим правильно прикріпити решетування. Вагонку можна кріпити і відразу на стінку, але за умови, що поверхня стіни рівна. Також потрібно продумати утеплення стін та заздалегідь зробити необхідні зазори, а все продумати та врахувати Вам допоможуть наші фахівці, які робитимуть монтаж вагонки.

Монтаж дошок підлоги та терасноі дошки у Дніпрі

Якщо ви вирішили при будівництві використовувати дошки підлоги, тоді в залежності від основи є кілька варіантів укладання:

 • монтаж на лаги по стяжці;
 • монтаж на фанерну основу по стяжці;
 • монтаж на несучі дерев'яні конструкції;
 • монтаж на існуючу дерев'яну підлогу.

монтаж сауны баниВизначившись яка буде основа, прошарок та власне покриття, але у Вас все ще залишилося питання як це зробити? Ми пропонуємо довіритися досвідченим фахівцям компанії «Лісовий Квартал», щоб усе задумане виглядало відповідно після всіх робіт і як кажуть – «сім разів відміряй, один раз відріж» – основний принцип у роботі, коли ми проводимо встановлення дощок підлоги та терасної дошки!

Обшивка будинку блок-хаусом або фальш брусом також входить до списку наших послуг.

Щодо нових технологій обшивки приватних будинків, дач, котеджів дозволяє зробити оригінальний дизайн фасаду та утеплити його. Дані приміщення комфортні для проживання та тішать натуральними відтінками деревини. Ми знаємо, як обшити будинок блок хаусом та передбачаємо всі етапи:

 • заміри;
 • попередні роботи перед обшивкою будинку блок хаусом (фальш брусом);
 • вибираємо варіант кріплення, розраховуючи усі можливі нюанси;
 • монтаж блок-хауса.

Цей процес дуже цікавий і відповідальний, тому варто довіритись нашим професіоналам, роботи яких представлені на даній сторінці.

Вибираючи підлоговий матеріал для тераси, спортмайданчика, пірсу або території, що примикає до фасаду будівлі, ви зупинитеся на монтажі терасної дошки. Для відкритих приміщень важливим аспектом є стійкість та міцність дошки, оскільки подається перепаду температури.

Простота у догляді та гарний зовнішній вигляд – головні козирі даного настилу, при укладанні якого необхідно вирішити такі основні завдання:

 • правильно підготувати основу;
 • залишити необхідні зазори між дошками (відрізняються від зазорів при монтажі дощок підлоги), настилом, основою;
 • правильно зафіксувати кріплення.

Завдяки якісній установці терасної дошки, це покриття буде служити дуже довго, зберігаючи первісний вигляд. Якщо є сумніви в самостійному монтажі, ми допоможемо в цьому питанні, тому що наша компанія має великий досвід з монтажу терасної дошки в Дніпрі.

Компанія «Лісовий Квартал» подбає, щоб саме Ваш будинок, дача, котедж, баня чи сауна радували своїм комфортом!