Штучний паркет

Сортування
Показати
Відображення Список Сітка
Більше 10 років на ринку пиломатеріалів
При вивезенні товарів транспортом компанії - оплата за фактом доставки
Система знижок для постійних клієнтів
Безкоштовний прорахунок. Консультації з монтажу

Що таке штучний паркет

Штучний паркет є популярним матеріалом, що використовується як підлогове покриття. Він складається з окремих планок з пазами та гребенями для з'єднання. Вироби виготовляються з натуральної деревини різних порід і мають низку переваг, основною з яких є екологічність. Матеріал даного типу не містить шкідливих з'єднань, не збирає пилу і дозволяє створювати надійну основу з оригінальним візерунком. Штучний паркет будь-якого типу відрізняється:

 • відмінними декоративними характеристиками;
 • міцністю;
 • довговічністю;
 • різноманіттям вибору варіантів укладання, малюнків та колірних рішень;
 • хорошими звукоізолюючими та теплоізолюючими властивостями;
 • відсутністю ковзання.

Штучний паркет може мати лакове або масляне покриття у поєднанні з воском, також може оброблятися способом брашування з наданням ефекту штучного старіння або без покриття.

Продукція, яку пропонуємо

Продажем штучного паркету в Дніпрі займаються спеціалізовані фірми, однією з яких є компанія «Лісовий квартал». Ми пропонуємо різні види штучного паркету з різними малюнками, залежно від способу розпилу:

 • тангенціальний - за дотичною;
 • радіальний - по річних кільцях
 • змішаний.

Ширина дощок може варіюватися від 90 до 140 мм. Довжина індивідуальна, залежно від позиції, вибраної в каталозі. На сайті компанії вартість паркету вказана за 1 м2 без урахування покриття чи обробки. Продукція відпускається упакуваннями по 5 шт. Для уточнення умов купівлі та питань щодо якості можна скористатися формою зворотного зв'язку «Отримати консультацію щодо товару».

Особливості використання штучного паркету

Довговічність штучного паркету залежить від товщини планок та верхнього робочого шару, який можна шліфувати. Термін служби планок товщиною 140 мм може становити від 70 до 90 років, проте вони більш вимогливі до рівня підлоги. Покриття виготовляються з різних порід деревини - дуба, клена, ясена, вишні, груші, горіха, мербау, палісандра, платана.
Найкращим вибором серед деревного масиву є дуб, потім йде ясен, бук і решта всіх пород, включаючи екзотичні. Дуб, ясен та бук відрізняються міцністю, надійністю, мають деревину з плавними волокнами та стриманий приємний відтінок. Непогані естетичні та міцнісні характеристики мають вироби з горіха, що відрізняється великою текстурою, підвищеною твердістю і теплішим кольором.

При виборі продукції слід орієнтуватися та те, яких цілей буде використовуватися паркетне покриття. Наприклад, для квартири більше підійде штучний паркет з ясеню, для готелів та готелів краще вибирати дуб. Незважаючи на практичність і стійкість матеріалу до механічних пошкоджень, варто враховувати його схильність до впливу підвищеної вологості. Тому штучний паркет найчастіше використовується для холу, залу та віталень.

Ціна штучного паркету в Дніпрі залежить від його типу, розмірів, матеріалу виготовлення, естетичної складової, виду покриття та способу укладання.

Чому варто звертатися до нас

Компанія «Лісовий квартал» реалізує штучний паркет у Дніпрі безпосередньо від виробника та пропонує наступні його різновиди:

 • Натур - характеризується повтором малюнка, різними напрямками дерев'яних візерунків та наявністю невеликих точкових сучків.
 • Рустик - зустрічаються різні варіанти розпилу, кольору та розташування волокон. Допускається наявність сучків до 10 мм.
 • Селект відрізняється однорідністю забарвлення з незначною зміною кольору в межах тону, без дефектів деревини.

В основному штучний паркет продається без покриття з можливістю замовити його як додаткову послугу. Пропонуються такі види покриттів:

 • фарбування в 2 шари - безбарвне масло + віск;
 • фарбування кольоровим маслом +2 шари захисту;
 • брашування;
 • патинування чи складний колір;
 • ручне старіння.

Загальну вартість покриття менеджер озвучує під час оформлення замовлення. Також наші фахівці допоможуть визначитись із вибором матеріалу під ваші потреби. Штучний паркет, що дозволяє створити цікаву основу після укладання, є досить затребуваним на вітчизняному ринку, у тому числі й у Дніпрі. У нашій компанії можна вибрати паркет відповідно до своїх уподобань і придбати його за вигідною ціною.