Оздоблення балконів деревом

оздоблення балконів деревомСьогодні балкони все менше служать місцем для зберігання того, що, можливо, «ще знадобиться», і все більше перетворюються на затишні кімнати для вечірнього відпочинку, додаткові житлові літні приміщення і навіть робочі кабінети. Щоб надати їм більш комфортного та естетичного вигляду, використовується обробка балконів деревом.

Вибір цього матеріалу абсолютно закономірний, адже саме дерево дозволяє створити по-домашньому теплий та затишний інтер'єр. Крім того, це натуральний екологічно чистий матеріал, що має багату, різноманітну текстуру. Дерево чудово поєднується з будь-якими іншими видами оздоблення, що робить його унікальним інтер'єрним матеріалом.

Саме ці властивості насамперед широко використовує у своїй роботі склад-магазин «Лісовий Квартал». Пріоритетний напрямок нашої діяльності – продаж тільки перевірених природних матеріалів з дерева як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки різних приміщень.

Ми здійснюємо повний контроль усіх етапів заготівлі, зберігання та транспортування лісоматеріалів та працюємо тільки з найкращими виробниками в Україні.

Який тип дерева використовується для балконів

Для обробки балконів деревом часто використовується вагонка з липи, ялини, вільхи, кедра, сосни та інших порід. Цей вид обшивки відрізняється довговічністю, а різноманітна текстура дерева дозволяє пограти з інтер'єрними рішеннями.

Окрім обшивки балкона дерев'яною вагонкою, ми пропонуємо для цих цілей також  блок-хаус та фальш-брус у Дніпрі

Фахівці «Лісового Кварталу» готові допомогти у виборі та монтажі ваших балконів.

Фахівці «Лісового Кварталу» здійснюють безкоштовний прорахунок з урахуванням індивідуальних особливостей та технічних нюансів вашого об'єкту. Замовлений товар ми доставляємо без передоплати у зручний для вас час.

А замовлення послуги професійного монтажу позбавить вас вирішення всіх проблемних питань, пов'язаних з обробкою балкона деревом.

Все це є вигідним для співпраці з нами. Зробити остаточний вибір на користь магазину «Лісовий квартал» допоможуть наші консультанти та пропоновані нами ціни від виробника на пиломатеріали.