Загальні правила будівництва російської лазні

Агітувати за російську лазню потреби немає. Власна лазня – це корисно здоров'ю, приємно для дозвілля і, нарешті, престижно. Але у її будівництві важливо продумати все. І перше, що необхідно пам'ятає, – лазня не терпить промахів навіть у дрібницях. Тому перше та головне правило будівництва російської лазні – дотримуватися традицій.

У російської лазні є певні особливості, які відрізняють її від фінської, турецької чи японської «лазні». Вологість повітря в російській парильні повинна бути 60-80%, температура повітря - 55-70%, тиск - надлишковим, каміння має знаходитися всередині печі і прогріватися до 700-800°С. А стелі потрібно робити високими.

Правильний вибір матеріалів для будівництва російської лазні

У будівництві російської лазні важливо також правильно вибрати матеріали. Це складний будівельний об'єкт, до якого висуваються жорсткі та безкомпромісні вимоги:

  • стіни зводяться з цегли, дерева, пінобетону або арболіту;
  • для утеплення використовують вогнестійкі базальтові утеплювачі з низькою теплопровідністю або мінераловатні та скловаті утеплювачі;
  • стеля необхідно якість ізолювати, тому що саме під ним концентрується найбільш гаряча пара;
  • як обробка використовується дерево, яке забезпечує безпеку та екологічність усередині лазні.

Головне в російській лазні – піч-кам'янка. Вона повинна бути виготовлена з високоміцної червоної цегли, яка дозволить довести температуру повітря в до необхідної. Між собою печі розрізняються габаритами, формами та можливістю нагрівати повітря.

Вибирайте найкращі матеріали для будівництва лазні у Дніпрі

Компанія «Лісовий Квартал» у Дніпрі пропонує широкий ассортимент пиломатеріалів,які ідеально підійдуть для будівництва лазні, а також у Вас є можливість купити якісні двері для лазні. В асортименті також є аксесуари для саун та лазень, які допоможуть зробити вашу парильню комфортною, а відпочинок після парної – приємним. Якість наших матеріалів підтверджується сертифікатами відповідності та нашою гарантією.