Інтернет магазин пиломатериалів "Лісовий Квартал"

-Склад-магазин «Лісовий Квартал» займається продажем екологічно чистих, природних матеріалів з дерева для внутрішнього та зовнішнього оздоблення будинків, дач, квартир, бань, саун та ін.

 

Компанія розпочала свою діяльність у 2008 році з продажу дерев'яної вагонки. За 11 років активної роботи відкрито 4 торгові точки у місті, збільшено асортимент продукції, налагоджено якісні поставки продукції від найкращих виробників в Україні, що дозволило зайняти лідируючу позицію на ринку з продажу пиломатеріалів.

 

Чому, при виборі продукції, Вам вигідно та зручно співпрацювати саме з нашою компанією:

 

- Наявність завжди якісної продукції на складі;

- Конкурентні ціни;

- швидке відвантаження;

- Безкоштовний прорахунок;

- доставка товару у зручний для Вас час;

- Оплата товару після доставки (Вам не потрібно робити передоплату);

- Професіоналізм працівників;

- послуги та консультації з монтажу.

 

Основними клієнтами нашої компанії є приватні особи, будівельні компанії, монтажні бригади, будівельні бази, магазини та ін. Розвиваємо партнерські відносини.

 

Величезний асортимент якісних товарів спростить та здешевить процес монтажно-оздоблювальних робіт. Менеджер-консультант підкаже при виборі та запропонує супутні товари, наприклад, для облаштування саун та лазень.

 

Є безліч переваг виробів із натурального матеріалу (дерева) від чистоти повітря в будинку до міцності та довговічності. Властивості деревини взимку роблять приміщення теплим, а влітку прохолодним. Але найунікальніше, що дерево поєднується з будь-яким іншим матеріалом, вносить у дизайн вікове благородство.

                     

    Завжди чекаємо на Вас, раді кожному клієнту!