Покриття для підлоги

Сортування
Показати
Відображення Список Сітка
Більше 10 років на ринку пиломатеріалів
При вивезенні товарів транспортом компанії - оплата за фактом доставки
Система знижок для постійних клієнтів
Безкоштовний прорахунок. Консультації з монтажу

Купити покриття для підлоги - «Лісовий квартал»

Покриття для підлоги з цільної деревини сосни здивують Вас своїм асортиментом. Якщо ви хочете купити обрізну дошку, то для вас в наявності в нашій компанії є дошка для підлоги, терасна дошка, палубна дошка.

Дерев'яна підлога з сосни, як і вагонка соснова, здавна вважалася найтеплішим, найзатишнішим, з вигляду дорогим, по кишені доступним матеріалом в кожному будинку. В сучасних світі, при величезному достатку підлогових покриттів, обрізна дошка за доступною ціною в Дніпрі - це дійсно природний, екологічно чистий, практичний пиломатеріал, на відміну від дорогого паркету і ламінату.

Покриття для підлоги з нашого асортименту виробляються на сучасному обладнанні, з добірного лісу найвищої якості, висушується в лісосушильних камерах, досягаючи допустимого рівня вологості 10-12%.

Обрізна дошка

Дошка, що використовується для дерев'яної підлоги - це широкі масивні обрізні дошки (товщиною 35мм, шириною 130мм).

Соснова дошка ідеально впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Як правило її використовують для укладання дощатої підлоги в будинку, квартирі, лазні, сауні, балконах, закритих верандах та ін. Купити обрізну дошку в Дніпрі і Запоріжжі пропонує магазин-склад «Лісовий квартал»

Ще одне з її назв - шпунтована дошка. Назва таке вона придбала через спеціального кріплення «шип-паз» (або в народі «мама-тато). Ці зв'язують елементи дошки служать для дотримання ідеально рівній поверхні підлоги, без перепадів в висоті між дошками. Зворотний бік дошки підлоги має дві виїмки - своєрідні кондесатосборнікі. Вони запобігають статеві дошки від жолоблення при перепадах температури і коливаннях рівня вологості в приміщенні.

ціна обрізної дошки

Терасна дошка – цілісний рельєфний масив соснової дошки (товщиною 32 мм, шириною 105 мм). Має широкий спектр застосування, її можна укладати на терасах, верандах, балконах, порогах, альтанках, лазнях, саунах, закритих басейнах тощо.

Дошка нашого виробництва має 2 види профілю (двостороння) - рельєфна поверхня (дрібний вельвет) і гладка поверхня (палубна).

дошки оптом

Продаж дошки оптом - Лісовий квартал

Різниця текстур не змінює своїх експлуатаційних характеристик, але з безпеки, терасна дошка перевершує, завдяки своєму рельєфу на ній дуже складно посковзнутися, навіть при прямому попаданні води і опадів.

Палубна дошка – цілісний гладкий масив соснової дошки (товщиною 32 мм., шириною 105 мм). Застосовують для укладання підлог на палубах, причалах, терасах, верандах, балконах, альтанках, басейнах тощо.

Палубна дошка з сосни має високу щільність 400 - 500 кг / м3. Що дає можливість сміливо укладати її на відкритих ділянках, приміщеннях, що піддаються впливам зовнішнього середовища.

Обрізна дошка - пропозиція "Лісового кварталу"

Обрізна дошка має вигляд гладкої дошки, без кори, яка в процесі розпилювання зрізається. Вартість такої дошки дорожче на 20% за куб.м., ніж вартість необрізної дошки. Товщина дощок від 20 мм. до 50 мм. Обрізна дошка придатна в будівництві приміщень, спорудженні несучих конструкцій, перекриттях будинку, утеплення будинку та ін. Так само використовується для чорнового облаштування підлог, стель і стін.

Необрізна дошка має ті ж розміри, що і обрізна дошка. За зовнішнім виглядом відрізняється від обрізної дошки тільки наявністю кори на торцях, що робить її помітно дешевше. Така дошка придатна для будівництва, обшивки, каркасів не мають декоративного напрямку.

Ціна обрізної дошки 

Склад-магазин «Лісовий квартал» - пропонує доступні ціни обрізної дошки, доставку товару по області та за її межами.

Консультації за телефонами:

+38 (050) 340-24-73
+38 (096) 842 69 25
+38 (056) 780 24 73

Питання - відповідь
 • наявність завжди якісної продукції на складі;
 • конкурентні ціни,
 • особливі умови співпраці для постійних клієнтів;
 • швидке відвантаження;
 • безоплатний прорахунок;
 • доставка товару у зручний для Вас час;
 • оплата товару після доставки транспортом компанії (Вам не потрібно робити передоплату);
 • професіоналізм працівників;
 • послуги та консультації з монтажу.

Доставка по Днепру ( и Днепрой обл.) и Запорожью ( и Запорожской обл.) осуществляется в Пн-Вс с 08:00-20:00.
При заказе продукции от 100 кв.м. – доставка на особых условиях.
Условия доставки оговариваются индивидуально.

Возможен самовывоз со складов с Пн.-Сб с 9:00-18:00.

Доставка в другие регионы Украины - осуществляется транспортной компанией "Новая Почта" и др.

Оплата продукции:

 •  после доставки наличными водителю.
 •  на карту ПриватБанка.
 •  наличными при покупке.

Условия оплаты:

 

 • Днепр, Запорожье - оплата водителю после получения товара.
 • В другие регионы доставка осуществляется на условиях предоплаты за доставку