Монтаж вагонки своїми руками

Монтаж вагонки своїми рукамиДерев'яна вагонка може бути виготовлена з різних порід деревини, наприклад, сосни або дуба. Вагонка в Дніпрі може бути оброблена різними способами, а також мати тоновану або лаковану поверхню. Компанія «Лісовий Квартал» пропонує широкий асортимент пиломатериалів у Дніпрі. Також ми розповімо вам про те, як правильно виконувати монтаж вагонки.

Вибирати спосіб обшивки можна відповідно до дизайнерського рішення. Тим не менш, при цьому необхідно враховувати конструкцію стелі і стін, нахил стелі в горищних приміщеннях і висоту поверхні, що обшивається. Наприклад, у горищному приміщенні краще використовувати горизонтальну обшивку вагонкою.

Підготовка вагонки перед початком монтажу

Монтаж вагонки самотужкиПеред тим як розпочинати монтаж вагонки, необхідно підготувати поверхню – зняти розетки та вимикачі, відзначити їх розташування, щоб потім знову встановити. Також необхідно відзначити на стінах розташування брусків за допомогою шнура:

  • бруски мають бути розташовані на відстані від 40 до 60 см;
  • між брусками необхідно залишати проміжки для циркуляції повітря;
  • бруски необхідно закріпити по периметру навколо вікон чи дверей;
  • під нижнім бруском необхідно встановити кілочки для встановлення плінтусів.

Перша дошка має стати орієнтиром для інших брусків, оскільки кінцевий результат залежатиме від її точного розташування. Краще розпочинати монтаж від кута стіни. Для цього необхідно додати першу дошку до верхньої частини стіни і перевірити її розташування за рівнем або схилом. Для монтажу вагонки використовують каркас – решетування, яке забезпечить вентиляцію та рівне укладання дощок. Панелі закріплюються за допомогою металевих кляймерів.