Як вибрати високоякісну терасну дошку

Вибір терасової дошки зі складом Лісовий квартал Терасна дошка сьогодні стає все більш популярним матеріалом для благоустрою різних прибудинкових територій: терас, садових майданчиків, альтанок, патіо та інших відкритих місць, на які потрапляє атмосферна волога. Крім того, її використовують для облагородження зони, що прилягає до басейну, на пірсах, причалах, автопарковках. З терасної дошки роблять і палуби плавзасобів.

Вибір терасної дошки – процес відповідальний. Перевага надається деревині стійких порід, таких як дуб, модрина, кедр, секвоя. Але вартість дошки з цих порід дорожча, ніж, наприклад, пропонована магазином «Лісовий Квартал» терасна дошка із сосни. Вона відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками та прийнятною ціною.

Поради щодо вибору терасної дошки

Професійні поради щодо того, як вибрати терасну дошку, ви можете отримати, звернувшись до консультантів нашого магазину.

Істотним моментом є показник жорсткості. І якщо його не вказано, продавець повинен вам обов'язково його назвати.

Для балконів, лоджій та місць з невисокою прохідністю можна використовувати матеріал не дуже високої щільності. Не потрібна особлива густина і для дошки біля басейнів, адже там зазвичай ходять босоніж.

Однак важливо враховувати, що у щільнішої терасної дошки нижче стирання і вологу вона вбирає менше. Тому якщо в місцях з високою відвідуваністю та прохідністю покласти дошку з невисокою щільністю, згодом на ній з'являться протоптані доріжки.

Високощільна дошка укладається на садових доріжках, терасах, у альтанках, де зазвичай ходять у досить грубому взутті.

Вибираючи терасну дошку, звертайте увагу на наявність гарантії заводу-виробника – саме його, а не дилера, продавця чи імпортера дошки.

Екологічна безпека – ще один важливий показник дошки, адже ми використовуємо її частіше у приватному секторі, де можемо ходити босоніж, і лежати біля басейну. На терасній дошці грають наші діти. Тому обов'язково перевіряємо наявність сертифікатів гігієни на продукт та його комплектуючі.

І, нарешті, зовнішній вигляд. Розмір, товщина, вага – це не показники міцності терасної дошки. А ось спил без відколів – це важливо, як і геометрія виробу. Її правильність говорить про якість та здатність дошки витримувати навантаження і довго служити.

У магазині-складі «Лісовий Квартал» ви завжди зможете придбати терасну дошку перевіреної якості за найкращими цінами з доставкою у зручний для вас час, а також підібрати інші пиломатериали.