Блок-хаус для внутрішньої обробки

Сортування
Показати
Відображення Список Сітка
Більше 10 років на ринку пиломатеріалів
При вивезенні товарів транспортом компанії - оплата за фактом доставки
Система знижок для постійних клієнтів
Безкоштовний прорахунок. Консультації з монтажу

БЛОК-ХАУС ДЛЯ ВНУТІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ БУДИНКУ

обшивка будинків деревомБлок-хаус для внутрішньої обробки будинку у Дніпрі представляє собою дерев'яну панель, що має з одного боку шип, а з іншого - паз. Лицьова частина блок-хауса відшліфована і має напівкруглий вид.
У сучасному світі оздоблення будинків деревом всередині з блок-хауса користується широким попитом, його якості дозволяють будинку дихати, мати лікувальні властивості. Блок-хаус можна поєднувати з багатьма елементами в дизайні інтер'єрів. Обробка будинків деревом Дніпро і Запоріжжя виконується з широкого блок-хауса для зовнішньої обробки (130-150 мм), всередині будинку, для збільшення візуально простору варто вибрати розмір менше - вузький блок-хаус (80-100 мм).
Монтаж блок-хауса може монтуватися на будь-яку поверхню стіни, але тільки на підготовлену з бруса обрешітку. Таким чином, маючи нерівності і дефекти на стіні, Вам не доведеться їх вирівнювати, що дозволить заощадити на ремонті, застосувавши при цьому дерево. Внутрішнє оздоблення по Україні блок-хаусом може виглядати так:

  

Обшивка деревом будинку: важливі моменти

дерево внутрішнє оздобленняВажливим моментом, як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки є дворазове покриття дошок антисептиком. Обшивка деревом будинку в Дніпрі і Запоріжжі повинно здійснюватися поетапно, інакше якість і естетичність виду буде втрачено. Стелі в такому будинку, краще оздобитии вагонкою або фальш-брусом, для виробництва їх використовується дерево. Внутрішнє оздоблення в дерев'яному стилі з нашими пиломатеріалами буде виглядати завжди эфектно.

Питання - відповідь
  • наявність завжди якісної продукції на складі;
  • конкурентні ціни,
  • особливі умови співпраці для постійних клієнтів;
  • швидке відвантаження;
  • безоплатний прорахунок;
  • доставка товару у зручний для Вас час;
  • оплата товару після доставки транспортом компанії (Вам не потрібно робити передоплату);
  • професіоналізм працівників;
  • послуги та консультації з монтажу.