Блок-хаус для зовнішньої обробки

Сортування
Показати
Відображення Список Сітка
 • Блок - хаус, 1 сорт 35х130х3000 мм
  БЛОК-ХАУС З СОСНИ   ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАРАМЕТРИ ТОВАРУ Тип товару Блок-хаус Країна-виробник Україна Матеріал Дерево Порода дерева ..
  340.00грн
 • Блок - хаус, 1 сорт, 35х130х4500 мм
  БЛОК-ХАУС З СОСНИ   ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАРАМЕТРИ ТОВАРУ Тип товару Блок-хаус Країна-виробник Україна Матеріал Дерево Порода дерева ..
  340.00грн
 • Блок - хаус,1сорт, 35 х 130 х 4000 мм
  БЛОК-ХАУС З СОСНИ   ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАРАМЕТРИ ТОВАРУ Тип товару Блок-хаус Країна-виробник Україна Матеріал Дерево Порода дерева ..
  340.00грн
Більше 10 років на ринку пиломатеріалів
При вивезенні товарів транспортом компанії - оплата за фактом доставки
Система знижок для постійних клієнтів
Безкоштовний прорахунок. Консультації з монтажу

Обробка ДЕРЕВОМ БИДИНКУ ПО УКРАЇНІ

Потрібна сучасна обробка деревом будинку? Тоді найкращим варіантом для Вас буде зовнішній блок-хаус - популярний оздоблювальний матеріал для обробки фасадної частини будинку.
 Блок-хаус - це циліндрована оздоблювальна ламель, виготовлена ​​з висушеної першосортної деревини сосни і володіє високими експлуатаційними характеристиками. Оздоблення деревом будинку втілює в життя сучасні дизайнерські ідеї і допомагає заощадити на зовнішній обробці, так як вартість його не на стільки велика, на відміну від інших матеріалів. Як наприклад, обробка деревом стін на будинку повинна виглядати так: 

Блок-хаус для зовнішньої обробки стін

Разміщувати ламелі з блок-хауса можливо як горизонтально, так і вертикально, і ще під кутом. Якщо Ви самостійно вибираєте блок - хаус для зовнішньої обробки деревом стін, зверніть особливу увагу на товщину виробу, чим більш товщина - тим краще для зовнішньої обробки, тому що в асортименті «Лісового Кварталу» є тонкий блок-хауз для внутрішнього оздоблення стін в будинку (ціна його нижче і він тонше).
Блок-хаус для зовнішньої обробки
Для самостійного монтажу панелей, Вам потрібно обзавестися великою кількістю інструментів і матеріалів. Для обрешітки - використовується брус, який можна придбати у нас. Перед монтажем панелей з блок-хауса проводиться обробка ламелей антисептиком. Оздоблення деревом стін будинку починається з нижнього ряду, розташовуючи панелі шипом вгору.

Оздоблення будинків зовнішнім блок-хаусом - послуги від «Лісового Кварталу»

За запитами обробка деревом відвідувачі нашого магазина пиломатериалів в Дніпрі завжди зможуть знайти високоякісний матеріал для зовнішньої обробки - блок - хаус, який захистить Ваш будинок від атмосферних впливів, утеплить, звукоїзолює від сторонніх шумів, додасть дуже привабливий і природний зовнішній вигляд. З огляду на важливість зовнішньої обробки фасаду, не варто забувати про внутрішній атмосфері в будинку.
Будинки, обшиті всередині вагонкою, блок-хаусом, фальш-брусом надають особливого колориту Вашому інтер'єру. В якості підлогового покриття використовуйте дошку для підлоги з сосни.

Кращі матеріали для дерев'яної обробки будинку всередині і зовні

Оздоблення деревом стін у Дніпрі

Сьогодні різновидність обробних матеріалів дуже велика, існує величезна кількість способів і варіантів обробки фасадів будинків, але, щоб обробка деревом будинку радувала Вас, ми пропонуємо звернути увагу на природний, екологічно чистий матеріал - дерев'яний блок-хаус для зовнішнього оздоблення.

Блок-хаус, як будівельно-оздоблювальний матеріал має ряд переваг над іншими видами матеріалів для дерев'яної обробки в межах України:

1) Натуральний, екологічний, має сучасний естетичний вигляд, універсальний - можна застосовувати як зовні, так і всередині будинку.

Оздоблення деревом будинку зовні у Дніпрі2) Завдяки правильній обробки і сушки деревини для виробництва панелей він не тріскається при експлуатації на вулиці.

3) Має природні показники тепло- і шумо- ізоляції. Вологостійкий. Якщо Ви хочете теплий будинок, тоді звичайно ж краще вибрати натуральний матеріал (а не хімічно небезпечний пінопласт).

4) Доступна ціна, конкурентна ціна на ринку оздоблювальних матеріалів.

5) Швидкість і простота монтажу, навіть не маючи досвіду в будівництві, зовнішній ремонт можна виконати своїми силами.

Блок-хаус буває різних розмірів, тому потрібно враховувати, для яких видів робіт він призначений. Оздоблення деревом стін на фасаді будинку проводиться при використанні блок-хауса середніх і великих розмірів, товщина яких від 35 мм. при ширині від 125 мм. Чим більше радіус заокруглення у панелі, тим естетичніше (імітуючи будинок зі зрубу) виглядає фасад будинку. Блок-хаус використовують дуже часто в якості обшивального матеріалу для дерев'яної обробки літніх альтанок, банних будинків, терас, садових і дитячих будиночків. Також у нас на сайті ви можете підібрать деревянні двери, які в тандемі з блок-хаусом створять ідеальний екстер'єр.

Питання - відповідь
 • наявність завжди якісної продукції на складі;
 • конкурентні ціни,
 • особливі умови співпраці для постійних клієнтів;
 • швидке відвантаження;
 • безоплатний прорахунок;
 • доставка товару у зручний для Вас час;
 • оплата товару після доставки транспортом компанії (Вам не потрібно робити передоплату);
 • професіоналізм працівників;
 • послуги та консультації з монтажу.