БЛОК ХАУС З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

Сортування
Показати
Відображення Список Сітка
Більше 10 років на ринку пиломатеріалів
При вивезенні товарів транспортом компанії - оплата за фактом доставки
Система знижок для постійних клієнтів
Безкоштовний прорахунок. Консультації з монтажу

Ідеальними сферами застосування блок хауса є будівництво будинків, котеджів, лазень, тому що він не розсихається, не дає тріщин при правильній експлуатації, піддається мінімальному зносу. Відмінно зарекомендував себе як при внутрішньому, так і при зовнішньому озобленні приміщень.

Головною його перевагою є екологічність і природність, яка створює неперевершено запашну атмосферу і затишок в домі. У сучасному світі існує величезна кількість технологій в будівництві будинків з дерева. Але одним з популярних є застосування блок хауса, в тому числі і в Україні, - напівкруглої оздоблювальної дошки. Оздоблення фасаду або стін за допомогою такого декоративного матеріалу створить імітацію справжнього зрубу.

Купити блок хаус в Україні: технологія виготовлення

При виготовленні блок-хауса використовується відбірна деревина із сосни (без серцевини). Виробляєтья він на високоякісному німецькому обладнанні в Дніпрі, проходячи при цьому кілька етапів обробки заготовки, отримуючи на виході високоякісний продукт. До того, як, виріб прийме свій звичний нашому оку стан, він проходить ряд виробничих етапів, одним з яких є його сушка. Деревина сосни сушиться в спеціальних лісосушильних камерах, автоматизованих комп'ютером і обладнаних датчиками вологи і температури, що дозволяє нам отримувати блок-хаус з необхідним рівнем допустимої вологості (до 12%). Купити блок-хаус в Дніпрі і Запоріжжі ви зможете у відділеннях «Лісового Кварталу». Також можлива доставка по Україні.

 

 

Блок хаус в розрізіБлок-хаус нашого виробництва має «шип-паз», конденсатозбірники. Ці зв'язуючі елементи дошки служать для дотримання ідеально рівного стику на поверхні, без щілин і зазорів між дошками. Зворотний бік блок-хауса має дві виїмки - своєрідні кондесатосборнікі. Вони захищають дошки від деформації при перепадах температури, вбираючи і віддаючи вологу.

Ви можете завжди купити якісний блок хаус в Дніпрі декількох видів, залежно від потреби:

блок хаус для обробки

Блок хаус для внутрішнього оздоблення

Ціна блок хауса від «Лісового кварталу» 

Ціна блок хаусу в Україні різна, залежно від товщини блок-хауса, уточнити вартість і наявність можна у менеджера або переглянути прайс на сайті.

Також Вашій увазі, для створення неповторного дизайну приміщень, в наявності є вагонка з сосни (для обшивки потолка), дошка для пол соснова, фальш - брус з сосни (Відмінно декорується разом з блок-хаусом). Якщо у Вас будується банний будинок з блок-хауса, невід'ємною частиною для обшивки парної буде вагонка з липи, вагонка з ольхи.

Де купити блок хаус у Дніпрі:

 • м. Дніпро, вул. Теплична, 16
 • м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська (біля ТРЦ Караван)
 • м. Дніпро, пр.Мануйловський (деревяний базар)

Де купити блок хаус у Запоріжжі:

 • м.Запоріжжя, вул. Південне шоссе, 32
Питання - відповідь
 • наявність завжди якісної продукції на складі;
 • конкурентні ціни,
 • особливі умови співпраці для постійних клієнтів;
 • швидке відвантаження;
 • безоплатний прорахунок;
 • доставка товару у зручний для Вас час;
 • оплата товару після доставки транспортом компанії (Вам не потрібно робити передоплату);
 • професіоналізм працівників;
 • послуги та консультації з монтажу.