Дерев'яні стіни: практично та красиво

дерев'яні стіни в будинкуПродумуючи внутрішнє оздоблення, особливу увагу приділяють стінам. Це найбільша за площею частина приміщення, свого роду головна складова інтер'єру. Саме тому оздоблення стін деревом має бути виключно якісна та ефектна. Стіни з дерева у декорі відкривають величезні можливості для архітекторів та дизайнерів.

Деревина – традиційно улюблений будівельний матеріал. Можна сказати, він має багатовікову історію, яка в наші дні отримала інтенсивне продовження. Прагнення сучасної людини оточувати себе якомога екологічнішими виробами та матеріалами багато в чому пояснює сплеск популярності дерева в інтер'єрі. Крім того, в усі часи цінувалися довговічність та привабливий зовнішній вигляд матеріалів з дерева, а також та особлива теплота та той затишок, які привносить натуральне дерево своєю присутністю.

Підбір деревини для інтерьєру

Вибираючи для інтер'єру дерев'яні стіни, важливо враховувати все, починаючи від породи та фактури та завершуючи виглядом, розмірами та формою матеріалу.

Наявність різноманітного асортименту та достатку матеріалів, які пропонує своїм клієнтам склад-магазин «Лісовий квартал», дозволяє врахувати всі необхідні критерії: екологічність, практичність, особливості догляду та монтажу, ціну та, що особливо суттєво – можливість оформлення приміщення у конкретно вибраному стилі.

 Щоб обшити стіну деревом використовують як звичайні оброблені дошки, брус, так і класичну вагонку, євровагонку, блок-хаус, фальш-брус та інші матеріали. Кожен з цих видів обробки має свої позитивні моменти, і є деякі недоліки. Консультанти «Лісового Кварталу» допоможуть вам визначитися з максимально точним вибором матеріалу для обшивки стін деревом з урахуванням усіх нюансів вашого приміщення, а також підібрати придатні пиломатериали.